POSZUKIWANY, POSZUKIWANA – KONKURS!

Jakiś czas temu pisałem, że ta lornetka – dachowa DO Forest II 8×42, została nagrodzona w Plebiscycie Produkt Roku 2011 w kategorii Lornetka zorganizowanym przez serwis optyczne.pl.
Teraz oddamy tę świetną lornetkę w równie świetne ręce. Wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zostawić na naszej tablicy wpis z uzasadnieniem dlaczego ta świetna lornetka ma trafić akurat w Twoje ręce.

Ktoś nas przekona i ktoś ją dostanie (premiujemy szczególną kreatywność). Na wpisy na tablicy czekamy do 31 stycznia 2012 r.
Regulamin konkursu na http://deltaoptical.pl/art/regulamin_konkursu.pdf

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Lornetki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „POSZUKIWANY, POSZUKIWANA – KONKURS!

 1. jkk pisze:

  Kiedyś idea plebiscytu polegała na tym, że ktoś sugerował warte nagrodzenia produkty, potem „lud” głosował, i tak wybierano najlepszy produkt. Plebiscyty zaś organizowane przez optyczne.pl dziwnym trafem dotyczą wybranych produktów wybranych firm, które jakimś trafem wspierają właśnie optyczne.pl – doskonały klub wzajemnego wspierania się. Tylko to się powinno nazywać reklama. a nie plebiscyt

  • delta pisze:

   Pani/Panie jkk.
   W plebiscycie organizowanym przez optyczne.pl w kategorii lornetka można było oddac głosy na kilkadziesiąt lornetek kilkunastu marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>