Delta Optical na VII Zlocie Czytelników Optyczne.pl

Jak miało to miejsce w przeszłości, gościliśmy w tym roku na kolejnym, VII Zlocie Czytelników Optyczne.pl. Tym razem, zlot odbył się w XVI-wiecznym zamku w Baranowie Sandomierskim, w dniach 17-20 lipca.

Na miejsce dotarliśmy w czwartek. Po kolacji miało miejsce przywitanie uczestników, natomiast firmy i ich przedstawiciele w oddzielnym budynku czekali na stanowiskach na spragnionych wrażeń miłośników fotografii i obserwacji, między innymi Sigmy, Tokiny, Samyanga, Nikona i Canona. Wystawiliśmy wszystkie nasze lornetki, jak również Sky-Watchera Virtuoso, lunetę Delta Optical Titanium 65 ED II i znakomity teleskop Celestron 8SE. Uczestnicy mieli także okazję poznać nowe lornetki DO One i Discovery.

Celem naszej obecności był również pokaz nieba, który zorganizowalśmy w piątkowy i w sobotni wieczór, w czwartek niestety padało. Grupka ok. 30 osób zainteresowana obserwacjami towarzyszyła nam do pierwszej w nocy, kiedy to Księżyc i mgła uniemożliwiły podziwianie letnich obiektów Messiera w Dobsonie 12”, Celestronie 8SE, Sky-Watcherze 80 ED i Delcie 65 ED, w której Saturn prezentował się bardzo korzystnie wg opinii obserwujących.

Sam ośrodek w Baranowie Sandomierskim jest ładny, zamek, zbrojownia-muzeum i rozległy park są dobrym miejscem do zwiedzania i odpoczynku.

Podsumowując, wśród najlepszych marek na rynku polskim, Delta Optical zajmuje chlubne miejsce. Impreza organizowana przez portal Optyczne.pl przyciąga coraz więcej chętnych, jak również coraz więcej osób wybiera i użytkuje naszą, polską markę. Warto tam być!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.