Delta Optical AstroShow 2011 – otwarty zlot miłośników astronomii

Delta Optical AstroShow 2011
Otwarty zlot miłośników astronomii.

Zachęceni przez naszych klientów z przyjemnością informujemy, że organizujemy zlot miłośników astronomii, który odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia 2011 r.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w obserwacji nieba, przedstawiamy wyjątkową ofertę dla każdego miłośnika astronomii – zarówno tego zaawansowanego, jak i dopiero stawiającego pierwsze kroki w tej dziedzinie. Malowniczy ośrodek „Zbyszko” w Nowogrodzie, położony z dala od miejskiego zgiełku i świateł, na skraju Puszczy Kurpiowskiej i Biebrzańskiego Parku Narodowego, w którym odbędzie się zlot, oddaje uczestnikom do dyspozycji ogromną polanę z odsłoniętym niebem, przytulny hotel wraz z salą konferencyjną oraz wiatą (na ewentualność niesprzyjających warunków pogodowych). W programie zlotu znajdą się przede wszystkim obserwacje nieba od zmierzchu do świtu oraz pasjonujące wykłady astronomiczne, ale także testy teleskopów z oferty Delta Optical. Będzie też kilka premier nowego sprzętu.
To wszystko odbędzie się w miłej i przyjaznej atmosferze.

W cenę zlotu, wynoszącą 270 zł (za osobę dorosłą ) 135 zł (za dziecko do 12 lat) wliczone są: trzy noclegi oraz pełne wyżywienie w hotelowej restauracji (3 posiłki dziennie).

Dodatkowo, aby przybliżyć niebo osobom, które nie będą mogły w pełni uczestniczyć w zlocie, zapraszamy każdego zainteresowanego obserwacją gwiazd na Dzień Otwarty 27 sierpnia. Dzień Otwarty to bezpłatny pokaz nieba dla każdego astronoma.

Delta Optical AstroShow – najlepsza impreza we wszechświecie! Nie może Cię tam zabraknąć!

Zapraszamy na stronę zlotu www.astroshow.deltaoptical.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Astronomia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 Responses to Delta Optical AstroShow 2011 – otwarty zlot miłośników astronomii